דף הבית >> שחזור גלגולים >> מקרה של אכילת יתר והשמנה


ברוכים הבאים לעמוד המקרה של השמנה.ד"ר ליאנה אורין סופר

1. לסדנא לשחזור גלגולים הקש כאן.
2. טיפול בגלגול נשמות- הקש כאן.
3. מקרה של שיעול וכאב גרון -הקש כאן.
4. מקרה של בעיות תקשורת וחרדות - הקש כאן.

בס"ד.

מקרה של נתה -אכילה מופרזת והשמנה
מתוך הספר "רפואה מטאפיזית"


מאת ד"ר ליאנה אורין סופר.

מקרה זה טופל ע"י הרפיה עם דמיון מודרך ושחזור גלגולים.
פרטים אישיים שונו לצורך שמירה על צנעת הפרט.

פעם טיפלתי בנתה - בחורה נחמדה אשר סבלה מהתקפם של אכילה כפייתית ודימוי עצמי נמוך. נתה שקלה 130 ק"ג כאשר גובהה היה 1.70 ס"מ. הופעתה הייתה מאוד חשפנית, היא הופיעה בלבוש פרובוקטיבי למרות ממדיה הגדולים.
נתה סיפרה שנפגעה מהוריה בשחר הילדות. הם נהגו לקרוא לה שמנה ומנעו ממנה ליהנות מהאוכל באופן חופשי, נעלו מפניה ארונות ומקרר. פעולות אלו רק הגבירו את תאבונה שהיה כבר אז עז למדי. היא אכלה הרבה ובלי הבחנה, לטענתה, היא עשתה זאת כתוצאה מיחס מזלזל מצד בני המשפחה.
נתה התנהגה כמישהי שחיפשה קיום יחסי מין עם כל גבר מזדמן. המפגשים עם גברים היו לצורך מין בלבד, ללא מחויבות וללא רגש. מעולם לא הייתה לה מערכת זוגית מחייבת.
בעקבות הטיפול נתה הבינה שנהגה בהרסניות כלפי עצמה. היא חיפשה פיצוי בעולם המין כדי להרגיש שווה ורצויה. בעזרת הטיפול היא התגברה על רגשי הנחיתות מהם סבלה. היא למדה להעריך את עצמה, ניתקה קשרים מפוקפקים עם הגברים והחליטה לחפש זוגיות ואהבה.
למרות שמצבה הנפשי והתנהגותה הלכו והשתפרו, בעיית האכילה עדיין הייתה בעייתה המרכזית. נתה לא הצליחה לרדת במשקל, כי לא הסכימה להמעיט בכמות המזון. אז הצעתי לה לעבור שחזור גלגולים.
בתהליך של שחזור גלגולים היא חזרה אחורה וגילתה שנספתה בשואה במחנה הריכוז מאידנק, בו  הוחזקה בתנאים מחפירים והורעבה למוות יחד עם נשים נוספות.
נתה מתה מרעב בצינוק מחניק ומלוכלך. זהו מוות טראומטי עבור כל נשמה. מאחר ולא הספיקה לעכל את מותה הטראגי ולעבד אותו, היא סחבה את הטרגדיה לגלגול הנוכחי. זה מסביר למה פחדה כל כך מרעב וממצוקה בגלגול הנוכחי. זה גם מסביר את תשוקתה לאכילת מזונות בכמויות גדולות ואת אגירתם בביתה.
בהמשך התהליך כיוונתי את נתה לעשות תיקון של אותו גלגול טראגי ולהגדירו מחדש. עצם התיקון - שינוי של נסיבות שליליות לנסיבות חיובית -happy end.

לעתים ניתן לשנות לגמרי חיים קודמים ולבנות חיים אחרים. תהליך של תיקון הכרחי לצורך שחרור של טראומה. התוצאות של תיקון מורגשות בחיים הנוכחיים זמן קצר אחרי ביצוע התיקון.
לפעמים אנשים מתנגדים להחלפת גלגול טראומטי בשואה בגלגול עם חיים טובים ומאושרים. במקרים אלה אנו בונים שינוי של ממש מתוך חוויות השואה ויוצרים חיים הנגמרים באופן טבעי בסביבה רגועה ומשפחתית.

בעקבות הטיפול בשחזור גלגולים נתה הבינה את נסיבות השמנתה. היא עשתה מאמץ להמעיט בכמויות המזון וירדה בשקל בצורה ניכרת.

בנוסף לגילוי סיבה להשמנה על המטופל לעבור גמילה של ממש מדפוס ההתנהגות הקודמת ולבנות אורח חיים חדש ובריא.
זהו שלב הבא בטיפול והוא נעשה באמצעות שילוב של היפנוזה והומיאופתיה הקלאסית. באמצעות ההומיאופתיה הקלאסית ניתן להמעיט בתשוקה לאוכל (למתוק ולפחממות) ולהתאזן מבחינה אנרגטית.

בהצלחה!

©כל הזכויות שמורות לד"ר ליאנה אורין סופר.

לעמוד שאר המקרים הקש כאן.
לספר "חלומות היפנוטיים"
הקש כאן.
לספר "מי לקח את המיטה שלי? הקש כאן. 
למאמר על היפנוזה הקש כאן.

לעמוד הבית הקש כאן.
לשחזור גלגולים אצל ילדים-
הקש כאן. 
דואר

לראש העמוד הקש כאן.

 שלחו את תגובותיכם ל  liana_a@netvision.net.il

אם גיליתם טעות, אם יש לכם הערה - אשמח לשמוע. 

 

ברבור לבן

שיהיה לכם יום נעים.
בברכה, ד"ר ליאנה אורין סופר.


 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב